MECHANIK TABORU KOLEJOWEGO

a) Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe;

- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ślusarskich, ręcznych narzędzi elektrycznych i  pneumatycznych oraz narzędzi pomiarowych;

- samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy;

- mile widziane doświadczenie przy naprawie taboru kolejowego.

b) Opis stanowiska:

- wykonywanie prac związanych z naprawą i regeneracją taboru kolejowego (lokomotywy, żurawie kolejowe, wagony);

- wykonywanie przeglądów technicznych taboru kolejowego;

- wykonywanie pomiarów podzespołów taboru kolejowego przy użyciu przyrządów pomiarowych;

c) Miejsce pracy:

- Gliwice;

- Warsztaty Wydziału Kolejowego ZEM Łabędy.

d) System pracy:

- podstawowy;

- na jedną zmianę roboczą.

e) Warunki zatrudnienia:

- umowa o pracę;

- wszystkie przywileje pracownicze;

- możliwość awansu zawodowego;

- firma przeprowadza szkolenia i kursy podwyższające kwalifikacje;

- praca pozwalająca na nabycie doświadczenia w zespole o wysokiej fachowości.