Kosztorysant robót elektrycznych

Work place: Gliwice

Zakres obowiązków:

- Analiza dokumentacji i projektów technicznych,

- Weryfikowanie przedmiarów,

- Zapytania cenowe producentów, dystrybutorów,

- Sporządzanie kalkulacji,

- Proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych,

- Negocjacje cenowe.

Wymagania:

- Min. 2- letnie doświadczenie w kosztorysowaniu w branży instalacji elektrycznych,

- Obsługa komputera w środowisku Windows,

- Znajomość programu kosztorysowego: WIN BUD, Zuzia lub NORMA PRO,

- Znajomość obsługi AutoCAD,

- Znajomość branży elektrycznej,

- Posiadanie prawa jazdy Kat B,

- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

- Mile widziana znajomość branży teletechnicznej,

- Dokładność, systematyczność i punktualność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę szkolenie wprowadzające,

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania posiadanych kompetencji,

- Stabilną współprace z możliwością wieloletniej współpracy,

- Pakiet świadczeń socjalnych, medycznych,

- Praca w przyjaznej atmosferze, w firmie z długimi tradycjami.