Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych,
  • Montaż instalacji grzewczych, przemysłowych
  • Montaż instalacji wentylacyjnych / klimatyzacji według projektu wykonawczego,
  • Praca w branży przemysłowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane,
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie Polski
  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie płatne do 10 -tego dnia miesiąca na konto pracownika,
  • Gwarancje odprowadzania składek,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.