Mechanik taboru kolejowego

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ślusarskich, ręcznych narzędzi elektrycznych i  pneumatycznych oraz narzędzi pomiarowych;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy;
  • Mile widziane doświadczenie przy naprawie taboru kolejowego.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac związanych z naprawą i regeneracją taboru kolejowego (lokomotywy, żurawie kolejowe, wagony);
  • Wykonywanie przeglądów technicznych taboru kolejowego;
  • Wykonywanie pomiarów podzespołów taboru kolejowego przy użyciu przyrządów pomiarowych;

Miejsce pracy:

  • Gliwice;
  • Warsztaty Wydziału Kolejowego ZEM Łabędy.

System pracy:

  • Podstawowy;
  • Na jedną zmianę roboczą.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę;
  • Wszystkie przywileje pracownicze;
  • Możliwość awansu zawodowego;
  • Firma przeprowadza szkolenia i kursy podwyższające kwalifikacje;
  • Praca pozwalająca na nabycie doświadczenia w zespole o wysokiej fachowości.