Toromistrz

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko toromistrza;
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku;
  • gotowość do pracy w miejscu wykonywania robót;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych;
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy i utrzymania dróg kolejowych;
  • posługiwanie sie schematem rozjazdów, czytanie rysunków technicznych, wykonywanie szkiców, a także wykonywanie pomiarów instrumentami do niwelacji i tyczenia osi toru;
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Nadzór nad pracami przy naprawie i utrzymaniu nawierzchni torowej;
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji;
  • przeprowadzanie przeglądów infrstruktury kolejowej;
  • kontrola stanu nawierzchni, torów, podtorza;
  • bezpośrednie kierowanie grupą pracowników brygady torowej.

Miejsce pracy:

  • Gliwice;

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Wszystkie przywileje pracownicze;