Wytaczarz

Miejsce pracy: Gliwice

ZEM Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmujący się produkcją stalowych części maszyn i oprzyrządowania, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :

Wytaczarz

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny sterowanej konwencjonalnie
  • ustawienie parametrów i wprowadzanie korekt, nadzorowanie pracy obrabiarek,
  • przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi obróbczych,
  • produkcja detali zgodnych z dokumentacją technologiczną,
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • dbanie o stan techniczny obrabiarek i powierzonych narzędzi pomiarowych,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w obszarze obróbki skrawaniem),
  • doświadczenie w obsłudze tego typu maszyn minimum 1 rok,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowym,
  • zdolności techniczne i manualne,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i chęć do nauki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Wynagrodzenie jest ustalane w trakcie rozmowy indywidualnej i jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia.