Operator Stacji Pomp

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie:

- zawodowe lub średnie

  • Staż pracy:

- 2 lata

  • Osobowość:

- operatywność

- praca samodzielna

  • Cechy fizyczne:

- dobry słuch, wzrok, powonienie,

- sprawność fizyczna

  • Umiejętności komunikacyjne:

- precyzyjna komunikacja ustna, płynność wymowy

  • Mile widziane:

- znajomość budowy i zasad działania pomp

- doświadczenie w obsłudze/eksploatacji pomp

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych związanych z podległym stanowiskiem oraz  nadzorowanie i utrzymanie ich w sprawności eksploatacyjnej.
  • Pełnienie ciągłego nadzoru nad pracą urządzeń na podległym stanowisku i podejmowanie działań w celu zapewnienia ciągłości dostaw mediów energetycznych.
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń, ewidencjonowanie i zapisywanie zdarzeń oraz sporządzanie i przekazywanie raportów bezpośredniemu przełożonemu.
  • Nadzorowanie stanu BHP i ppoż. na stanowisku pracy.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wieloletniej współpracy,
  • Karty lunchowe,
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Ubezpieczenia grupowe PZU,
  • Opieka medyczna LUX MED.