Konserwator maszyn i urządzeń energetycznych - Pogotowie Energetyczne

Miejsce pracy: Gliwice

Konserwator - Pogotowie Energetyczne

Wymagania:

  • Wykształcenie

- Zawodowe lub średnie, techniczne

  • Staż pracy

- 2 lata, mile widziany staż przy eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych

  • Osobowość

- Operatywność

- Praca zespołowa

  • Cechy fizyczne

- Dobry słuch, wzrok, powonienie

- Sprawność fizyczna

  • Umiejętności komunikacyjne

- Precyzyjna komunikacja ustna, płynność wymowy

  • Szczególne zdolności

- Rozwiązywanie problemów technicznych

- Zdolności manualne

  • Mile widziana

- Wiedza o zasadzie działania i doświadczenie w obsłudze/eksploatacji  pomp, sprężarek kotłów, dmuchaw, wymienników ciepła

- Wiedza, doświadczenie w obsłudze, eksploatacji sieci i instalacji wodnych, cieplnych, gazowych, kanalizacyjnych

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Mile widziane Uprawnienia G2 E i G3 E

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Podejmowanie  zgodnie z poleceniami bezpośredniego przełożonego niezbędnych decyzji i działań dla zapewnienia właściwej realizacji obowiązujących go zadań.
  • Eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych związanych z gospodarkami energetycznymi zakładu oraz  wykonywanie czynności niezbędne dla utrzymania ich w sprawności technicznej.
  • Usuwanie awarii energetycznych .
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń, ewidencjonowanie i zapisywanie zdarzeń oraz sporządzanie i przekazywanie raportów bezpośredniemu przełożonemu.
  • Przestrzeganie przepisów energetycznych z zakresu eksploatacji urządzeń energetycznych oraz BHP i ppoż. w trakcie prowadzenia prac.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wieloletniej współpracy,
  • Karty lunchowe,
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Ubezpieczenia grupowe PZU,
  • Opieka medyczna LUX MED.